Sdílet

Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.
 

Odeslat informace

Poslat více přátelům

Zobrazit email Vašemu příteli/přátelům Dobrý den, myslím, že toto by Vás mohlo zajímat. Podívejte se na to.

Zavřít

Planetární mixery

New BE5 and BE8: a combination of performances

Nový BE5 a BE8: kombinace výkonů

Kreativita, kvalitní suroviny a vysoce výkonné mixéry mohou znamenat rozdíl, pokud jde o dosažení dokonalých výsledků v kuchyni.  Creativity, quality ingredients and high performing mixers can make the difference when it comes to achieve perfect results in the kitchen. Electrolux nedávno uvedl na trh nové 5 a 8 l-BE stolní mixéry přestavující nejnovější rozšíření bohaté nabídky Planetárních mixérů (5-80 litrů) a výsledek dlouhé odborností a produktového know-how.

Planetární pohyb, variabilní rychlost otáčení  (od 67 ot/min do 740 ot/min), tvar a velikost nerezových kotlíků a nástrojů (hnětací hák, pádlo a šlehací metla) se starají o to, že každá část kotlíku je pokryta a zaručují rovnoměrné zpracování všech přísad, což vede k vynikajícím výkonům při hnětení, míchání a mixování.

Kromě toho se nové planetární mixéry vyznačují snadnou obsluhou a kompaktní kontrukcí a nabízí komponenty, jež lze umývat v myčce nádobí (nástroje, kotlík, ochranný kryt kotlíku). Výjimečný design nových průhledných ochranných krytů kotlíku nabízí:

  • jednoduchý pohyb aktivovaný zvednáním a spouštěním kotlíku
  • tvar umožnuje snadné přídávání přísad během přípravy
  • nový “clip” systém bez šroubů zajišťuje snadnou demontáž a čištění
  • inovativní Eastman TritanTM copolyester*, bisfenol-A free (BPA) průhledný kryt zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, je stále jasný a odolný, a to i po stovkách mycích cyklů v myčce nádobí.

 

* Eastman a Tritan jsou ochranné známky společnosti Eastman Chemical Company.

 

 

 
 
Close