Sdílet

Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.
 

Odeslat informace

Poslat více přátelům

Zobrazit email Vašemu příteli/přátelům Dobrý den, myslím, že toto by Vás mohlo zajímat. Podívejte se na to.

Zavřít

air-o-steam® TouchLine

Konvektomaty Electrolux air-o-steam Touchline vědí, jak inteligentně řídit páru a zajistit optimální prostředí v komoře pro dosažení maximální kvality pokrmů a zachování nutričních hodnot.

air-o-steam Touchline jsou navrženy s ohledem na jednoduché a intuitivní ovládání, které Vám ušetří mnoho času a samozřejmě i peněz.

Vestavěná paměť na více jak 1000 vašich receptů je více než dostatečná pro každý typ provozu.

Konvektomaty air-o-steam Touchline jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí. Pomocí tzv. Green Funkcí lze individuálně nastavit každý konvektomat tak, aby jeho provoz ve specifických podmínkách byl vždy maximálně ekonomický ekologický

air-o-steam Touchline jsou vybaveny unikátní 6ti bodovou teplotní sondou pro zajištění maximální přesnosti měření teploty uvnitř pokrmu. Nedilnou výbavou je hlavně Lambda sonda, jež měří reálnou vlhkost v komoře a pomocí chytré elektroniky reguluje 10x za sekundu, tj.600x za minutu, množství páry/vlhkosti ve varném prostoru. V závislosti na naměřených hodnotách reguluje výkon bojleru a automaticky otevírá a přivírá odvětrávací klapku.

 

air-o-steam Touchline Combi Ovens

Automatický režim

Perfektní řešení pro zákazníky, kteří začínají objevovat kouzlo konvektomatů. Pomocí obrázkových ikon si stačí vybrat z nepřeberného množství automatických nastavení a zbytek již air-o-steam TouchLine provede sám.
Konvektomat myslí za vás a funguje jako skutečný šéfkuchař - vaš věrný Chef!  

 

Programový režim

Kvalita a chuť se bude opakovat do nekonečna. Stačí definovat své vlastní recepty, ukládat je, posílat e-mailem. zálohovat a přenášet je do jiných konvektomatu pomocí jednoduché klíčenky USB!

 

Manuální (expertní) režim

Pro zkušené kuchaře, kteří chtějí svoji vlastní kreativitu rozvinout do nejmenších detailů a mít kompletní přípravu pokrmu pod absolutní kontrolou. 

 

HACCP? Spolehněte se na air-o-steam TouchLine


Systém Food Safe Control (FSC) je integrovanou funkcí konvektomatů air-o-steam TouchLine. Ve zkratce, jedná se o vestavěný PATENTOVANÝ systém hlídání bezpečnosti tepelné úpravy na bázi HACCP s využitím "Pasterizačního F-faktoru". Před započetím varného cyklu stačí zvolit hlídání za pomoci FSC a o zbytek, tedy bezpečnosti tepelné úpravy, se postárá elektronika konvektomatů air-o-steam TouchLine.

 


 

Vyzkoušejte si air-o-steam TouchLine simulator na svém iPadu 

Apple Store

 
 
Close