Sdílet

Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.
 

Odeslat informace

Poslat více přátelům

Zobrazit email Vašemu příteli/přátelům Dobrý den, myslím, že toto by Vás mohlo zajímat. Podívejte se na to.

Zavřít

thermaline Modular 85

thermaline Modular 85

Extra odolný "pracant"...

Inovace zakomponované do řad thermaLine Modular umožní provozovatelům v každé kuchyni snižovat spotřeby energií a docílit nejvyšší možné úrovně účinnosti. Příkladem jsou tálové sporáky thermaLine ECOTOP.  Jedná se o provedení tálu se speciální kovovou vrstvou, která nejen zvyšuje účinnost přenosu tepla z tálu do dna nádoby, ale také zásadně snižuje vyzařované teplo do okolí. Každý Ecotop pomocí elektroniky reguluje teplotu a propočítává optimální množství energie, které je potřeba pro udržení nastavené teploty a to za všech podmínek (prázdný tál, studené hrnce, částečné využití tálu,…). Díky tomuto systému uspoříte až 35% nákladů za energie ve srovnání s běžnými tálovými sporáky.

Nové měřítko odolnosti

Řada thermaline Modular 85 se chlubí pevnou, samonosnou konstrukcí z 2mm silných profilů, z vysoce kvalitního nerezu třídy AISI 304. Konstrukce odolá z dlouhodobého hlediska nejen korozi, ale navíc neztrácí během mnoha let nic ze své torzní tuhosti. 

Flexiblní řešení

Unikátní kostra zaručuje dlouhodobou pevnost při všech typech instalací. Přinášíme Vám jeden z nejflexibilnějších systémů, který má řešení pro všechny možné typy instalací. Ať požadujete instalaci na nožičky, na stavební či nerezový sokl nebo zavěšením na zeď, řady thermaLine Modular vám vždy vyhoví.

Multifunkční tál - FreeCooking Top

Říká se, že v žádné kuchyni není nikdy dost místa. Z tohoto důvodu přinášejí nové řady thermaline unikátní výrobek – Free Cooking Top. Jde o multifunkční tál, který je díky elektronickému řízení využitelný nejen jako úsporný tálový sporák pro vaření v nádobách, ale také jako výkonná grilovací deska pro přímé opékání. Flexibilita, efektivní provoz a výtečné výsledky vaření a grilování jsou zaručeny.

Swiss excellence

Značka Swiss-made je zárukou vysoké technologické přesnosti a maximální spolehlivosti. Nově vyvinutý systém spojování – Thermodul, zaručí dokonale těsně spojení nejen jednotlivých modulárích prvků, ale také jejich spojení s kotly a pánvemi řady thermaLine Prothermetic, což umožní vytváření kompaktních varných bloků se všemi funkcemi.

 

 

Prospekt řady thermaline Modular 85 ke stažení >>

 
 
Close