Sdílet

Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.
 

Odeslat informace

Poslat více přátelům

Zobrazit email Vašemu příteli/přátelům Dobrý den, myslím, že toto by Vás mohlo zajímat. Podívejte se na to.

Zavřít

thermaline Modular 90

thermaline Modular 90

Stvořena pro nejnáročnější ...

Objevte, co thermaline může udělat právě pro Vás

 

Inovace zakomponované do řad thermaline Modular umožní provozovatelům v každé kuchyni snižovat spotřeby energií a docílit nejvyšší možné úrovně účinnosti. Příkladem jsou tálové sporáky thermaLine ECOTOP.  Jedná se o provedení tálu se speciální kovovou vrstvou, která nejen zvyšuje účinnost přenosu tepla z tálu do dna nádoby, ale také zásadně snižuje vyzařované teplo do okolí. Každý Ecotop je vybaven 8 senzory, pomocí nichž elektronika reguluje teplotu a propočítává optimální množství energie, které je potřeba pro udržení nastavené teploty a to za všech podmínek (prázdný tál, studené hrnce, částečné využití tálu,…). Díky tomuto systému uspoříte až 35% nákladů za energie ve srovnání s běžnými tálovými sporáky.

Nové měřítko odolnosti 

Řady thermaline Modular 80 & 90 se mohou pochlubit pevnou, samonosnou konstrukcí z 2mm silných profilů, z vysoce kvalitního nerezu třídy AISI 304. Konstrukce odolá z dlouhodobého hlediska nejen korozi, ale navíc neztrácí během mnoha let nic ze své torzní tuhosti. Tato unikátní kostra zaručuje dlouhodobou pevnost při všech typech instalací (na nožičky, na sokl, zavěšením na zeď)

Multifunkční tál - FreeCooking Top

Říká se, že v žádné kuchyni není nikdy dost místa. Z tohoto důvodu přinášejí nové řady thermaline unikátní výrobek – Free Cooking Top. Jde o multifunkční tál, který je díky elektronickému řízení využitelný nejen jako úsporný tálový sporák pro vaření v nádobách, ale také jako výkonná grilovací deska pro přímé opékání. Flexibilita, efektivní provoz a výtečné výsledky vaření a grilování jsou zaručeny.

Výkon vždy pod kontrolou

Elektronické řízení výkonu s nastavitelnou přesností na 1°C Vám vždy pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. Unikátní sklokeramický panel s LED podsvícením Vám vždy umožní absolutní kontrolu nad Vaší prací.

Swiss excellence

Značka Swiss-made je zárukou vysoké technologické přesnosti a maximální spolehlivosti. Nově vyvinutý systém spojování – Thermodul, zaručí dokonalé utěsnění přechodu mezi jednotlivými zařízeními ve varném bloku a to včetně napojení kotlů a pánví.

 

Prospekt řady thermaline Modular 90 ke stažení >>

Přehled řady thermaline Modular 90 ke stažení >>

 
 
Close